Keeleõpetajad

SIGNE LAIGU
inglise keele õpetaja, tegevjuht 

Olen õppinud Tallinna Pedagoogikaülikoolis algklasside õpetaja-metoodikuks ja lisaerialana põhikooli inglise keele õpetajaks.
15 aastat töötasin koolis ja aastal 2010 tegin oma elus kannapöörde, alustasin oma ettevõtja teed ning asutasin oma esimese ettevõtte Emajõe Keeltekooli,  mis on väga sügaval minu südames. Lisaks sellele juhin nüüd aktiivselt Hansa Akadeemiat ja Aleksandri Tervisekeskust. Dorpat Koolituses teen müügispetsialisti tööd ning naudin inimestega suhtlemist.
Minu suur kirg ja armastus on õpetamine ning annan ka ise igapäevaselt keeletunde. Keeletunnis ununeb aeg ja ruum ja ma olen nagu teises maailmas- ideaalmaailmas, kus on tohutu positiivne energiavahetus- armastan meeletult oma õpilasi ja tunnen-tajun nende armastust ja tänulikkust ka minu vastu.

 

KATI KOTTISSE

inglise, vene ja eesti keele õpetaja

Kati on lõpetanud Tallinna Pedagoogikaülikooli filoloogia teaduskonna nii inglise keele ja kirjanduse kui ka vene keele ja kirjanduse õpetajana ning lisaerialana omandanud ka eesti keele ja kirjanduse õpetaja kutse. Lisaks veel täiendanud ennast paljudel koolitustel (Aktiivõppe meetodid keeleõppes; Õppimine ja õpetamine kõrgkoolis; Oxford, „Advanced CLIL“ (lõimitud aine- ja keeleõpe)). Ta on õpetanud vene, inglise ja eesti keelt erinevates koolituskeskustes, Tartu Kutsehariduskeskuses ja Kaitseväe Akadeemias.

 

JURI JUFKIN

prantsuse, ladina ja vene keele õpetaja

Juri on lõpetanud võõrkeelte teaduskonna romaani ja germaani keelte filoloogina ning lisaks Tartu Ülikooli aspirantuuri, mille tulemusena omab filoloogiateaduste doktorikraadi. Emajõe Keeletekoolis töötab Juri juba 2011. aastast- vene, prantsuse ja ladina keele õpetajana.

 

LEILI HANSMANN

eesti ja soome keele õpetaja

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli vene filoloogi, vene keele ja kirjanduse õpetaja erialal.Soome keele ja kultuuri õpetaja lisaeriala omandasin samuti Tartu Ülikoolis.Keeleõpetamise kogemust on mul veerand sajandi jagu ning õpetamine on minu kirg. Selle juures paelub mind see, et iga tund on justkui seiklus õpetatava keele maailmas.Keeleõppe puhul on kõige olulisem pühendumine. Vigu ei tohi vältida ega karta, sest just vigade tegemine on keele omandamise eeltingimus.

 

ANDREI KUZITŚKIN

vene keele õpetaja

Andrei on lõpetanud Tomski Riikliku Ülikooli magistrikraadiga bioloogias (1981) ja rahvusvahelistes suhetes (1997). Ta töötas Tomski oblasti administratsioonis infopoliitika osakonnas, samuti kultuuriosakonna juhatajana. Elab Eestis alates 2014. aastast. Andreil on õpetamise kogemus Tallinna ülikooli BFM-is ja mitmes ettevõttes. Praegu õpetab ta vene keelt võõrkeelena keeltekoolides ja ka põhikoolis. Andrei on välja töötanud mitu eksklusiivset haridusprogrammi vene keele õpetamiseks A1-B2 tasemel, tuginedes eesti ja inglise keelele. Omab kutsetunnistust. On tegev ka ajakirjanduses. Andrei räägib vene keelt (emakeel), samuti inglise, hispaania ja eesti keelt.